Menu

Τμήμα Μουσικών Σπουδών

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

1. Επιτροπή Προγράμματος ΠΠΣ

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Νίκος Μαλιάρας (Καθηγητής)

Αναστάσιος Χαψούλας (Καθηγητής)

Φλώρα Κρητικού (Αν. Καθηγήτρια)

Σμαράγδα Χρυσοστόμου (Καθηγήτρια

Νίκος Πουλάκης (ΕΔΙΠ)

Τάσος Κολυδάς (ΕΔΙΠ)

 

2. Επιτροπή Μεταπτυχιακών Σπουδών ΠΜΣ

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Παύλος Σεργίου (Αν. Καθηγητής)

Λάμπρος Λιάβας (Καθηγητής)

Δημήτρης Μπαλαγεώργος (Αν. Καθηγητής)

Σμαράγδα Χρυσοστόμου (Καθηγήτρια)

 

3. Επιτροπή Αξιολόγησης ΟΜΕΑ

Μαρία Παπαύλου (Συντονίστρια ΟΜΕΑ, Αν. Καθηγήτρια)

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Δημήτρης Μπαλαγεώργος (Αν. Καθηγητής)

Αρετή Ανδρεοπούλου (Επ. Καθηγήτρια)

Ιάκωβος Σταινχάουερ (Επ. Καθηγητής)

Τάσος Κολυδάς (ΕΔΙΠ)

Ειρήνη Αφέντρα Μποσινάκη (φοιτήτρια)

 

4. Επιτροπή Καλλιτεχνικών Μαθημάτων / Εκδηλώσεων

Νίκος Μαλιάρας (Καθηγητής)

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Παύλος Σεργίου (Αν. Καθηγητής)

Μηνάς Αλεξιάδης (Καθηγητής)

Λάμπρος Λιάβας (Καθηγητής)

Αχιλλέας Χαλδαιάκης (Καθηγητής)

 

5. Ομάδα υποστήριξης ΑΜΕΑ

Στέλιος Ψαρουδάκης (Επ. Καθηγητής)

Χριστίνα Αναγνωστοπούλου (Αν. Καθηγήτρια)

 

6. Επιτροπή Εξετάσεων

Ιωάννης Φούλιας (Αν. Καθηγητής)

Πύρρος Μπαμίχας (Αν. Καθηγητής)

Ιάκωβος Σταϊνχάουερ (Επ. Καθηγητής)

 

7. Επιτροπή Ιστοσελίδας Τμήματος

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Αρετή Ανδρεοπούλου (Επ. Καθηγήτρια, Συντονίστρια)

Νίκος Πουλάκης (ΕΔΙΠ)

Τάσος Κολυδάς (ΕΔΙΠ)

Βασιλική Λαλιώτη (Επ. Καθηγήτρια) - Αγγλική ιστοσελίδα

Πύρρος Μπαμίχας (Αν. Καθηγητής) - Αγγλική ιστοσελίδα

 

8. Eπιτροπή CIVIS και ERASMUS+

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Παναγιώτης Πούλος (Επ. Καθηγητής) - CIVIS

Χριστίνα Αναγνωστοπούλου (Αν. Καθηγήτρια) - Erasmus Placements

Φλώρα Κρητικού (Αν. Καθηγήτρια) - Erasmus+

 

9. Εκπρόσωποι στο Συμβούλιο Βιβλιοθήκης ΣΘΕ

Ιωάννης Παπαθανασίου (Αν. Καθηγητής)

Θωμάς Αποστολόπουλος (Αν. Καθηγητής)

 

10. Εκπρόσωποι στον ΕΛΚΕ

Δημήτρης Μπαλαγεώργος (Aν. Kαθηγητής, συντονιστής)

Ιάκωβος Σταϊνχάουερ (Eπ. Kαθηγητής)

 

11. Yπεύθυνος Πρακτικής Άσκησης

ΣμαράγδαΧρυσοστόμου (Καθηγήτρια)

 

12. Ομάδα Κοινωνικών Δράσεων και Προβολής

Χριστίνα Αναγνωστοπούλου (Αν. Καθηγήτρια)

Ελισσάβετ Περακάκη (ΕΕΠ)

 

13. Ομάδα Εποπτείας Αιθoυσών:

Δημήτρης Μπαλαγεώργος (Aν. Kαθηγητής)

Ιωάννης Πεϊκίδης (ΕΤΕΠ)

 

14. Eπιτροπή οργάνωσης του επετειακού συνεδρίου (τέλη Νοεμβρίου 2021)

Αναστασία Γεωργάκη (Καθηγήτρια, Πρόεδρος)

Νίκος Μαλιάρας (Καθηγητής)

Παύλος Κάβουρας (Καθηγητής)

Αχιλλέας Χαλδαιάκης (Καθηγητής)