ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΣ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ (ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022)

1.Μαθήματα Παπαπαύλου Εαρινού Εξαμήνου 2022

Τα μαθήματα «Μουσικές της Μεσογείου:Βόρεια Αφρική» και «Μουσικές του Κόσμου» θα εξεταστούν με γραπτές εξετάσεις (η εξεταστέα ύλη έχει αναρτηθεί στην ηλεκτρονική τάξη του κάθε μαθήματος).

Όσοι φοιτητές είχαν παρακολουθήσει τα εν λόγω μαθήματα σε προηγούμενα εξάμηνα και παρουσίασαν εργασία στην τάξη αλλά δεν την παρέδωσαν, μπορούν είτε να παραδώσουν την εργασία τους τη μέρα και την ώρα της εξέτασης του κάθε μαθήματος, είτε να συμμετέχουν στις γραπτές εξετάσεις. Είτε στη μια είτε στην άλλη περίπτωση, το άριστα για όσους παρακολούθησαν τα εν λόγω μαθήματα σε προηγούμενα εξάμηνα θα είναι ο βαθμός έξι (6), καθώς έχουν ήδη κατοχυρώσει τη βαθμολογία της παρακολούθησης και παρουσίασης της εργασίας τους.

2.Μαθήματα Παπαπαύλου Xειμερινού Eξαμήνου 2021-22

Όσοι φοιτητές επιθυμούν να παραδώσουν την εργασία τους στα μαθήματα «Μουσικές της Μεσογείου: Νότια Ευρώπη» και «Μουσική, Χορός και Πολιτική», παρακαλούνται να επικοινωνήσουν στο papamaria@music.uoa.gr

Η διδάσκουσα

Καθηγήτρια Μαρία Παπαπαύλου