ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

Οι φοιτητές/τριες που αιτήθηκαν τη μετεγγραφή τους στο Τμήμα Μουσικών Σπουδών, καλούνται να υποβάλουν από την Τετάρτη 22/11/2023 έως και την Παρασκευή 24/11/2023 και ώρες 11:00 – 14:00,  στη Γραμματεία του Τμήματος Κτήριο Φιλοσοφικής, Γραφείο 321, 3ος όροφος τα εξής :

1. Εκτύπωση της οριστικοποιημένης ηλεκτρονικής αίτησης μετεγγραφής που φέρει αριθμό πρωτοκόλλου και υπογραφή.
  2. Όλα τα δικαιολογητικά που δήλωσαν στην αίτησή τους και απαιτούνται ανά κατηγορία μετεγγραφής
  3. Φωτοτυπία δύο όψεων της αστυνομικής ταυτότητας

ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Oι φοιτητές δεν πρέπει να υποβάλλουν αίτηση για διαγραφή από το Τμήμα προέλευσης, εάν πρώτα δεν ενημερωθούν ότι έχει ολοκληρωθεί ο έλεγχος των δικαιολογητικών που κατέθεσαν στη Γραμματεία του ΤΜΣ.