ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Κ. ΠΟΥΛΑΚΗ (ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ/ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024)

Οι γραπτές εξετάσεις του μαθήματος "Μουσική και Κινηματογράφος: Ανθρωπολογικές Προσεγγίσεις" (εαρινό εξάμηνο) για τους επί πτυχίω φοιτητές θα πραγματοποιηθούν μαζί με αυτές του μαθήματος "Εθνογραφικός Κινηματογράφος και Ντοκιμαντέρ" (χειμερινό εξάμηνο).

Οι γραπτές εξετάσεις του μαθήματος "Εφαρμοσμένη Εθνομουσικολογία" (εαρινό εξάμηνο) για τους επί πτυχίω φοιτητές θα πραγματοποιηθούν μαζί με αυτές του μαθήματος "Οργάνωση και Διαχείριση Εθνομουσικολογικών Αρχείων" (χειμερινό εξάμηνο).

Η ανακοίνωση αφορά στην εξεταστική περίοδο Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2024, σύμφωνα με το αναρτημένο πρόγραμμα εξετάσεων της Σχολής.

Όσον αφορά στην πρόοδο και την τελική εργασία των μαθημάτων, αυτές κατατίθενται υποχρεωτικά μόνο με ηλεκτρονική υποβολή μέσω eclass (όχι μέσω μηνύματος ή email), μέχρι τις 23:55 της προηγούμενης ημέρας από την γραπτή εξέταση του εκάστοτε μαθήματος.

Ο διδάσκων