ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Κ. ΠΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020-2021

Ενημερώνονται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές και φοιτήτριες ότι για τις εξετάσεις του χειμερινού εξαμήνου των μαθημάτων του κ. Πουλάκη (συμπεριλαμβανομένων και αυτών των επί πτυχιώ φοιτητών και φοιτητριών) δεν θα υπάρξουν δια ζώσης εξετάσεις και η τελική βαθμολογία θα προκύψει μόνο από την εκπόνηση σχετικής εργασίας. Όλες οι εργασίες θα πρέπει να κατατεθούν υποχρεωτικά μόνο μέσω του eclass (βλ. ενότητα "Εργασίες") έως την καταληκτική ημερομηνία 15/2/2021 και ώρα 23:55, σε απλό αρχείο word (μορφής doc ή docx και όχι pdf ή odt) χωρίς ενσωματωμένες εικόνες. Παρακαλούνται, επίσης, οι φοιτητές να μην αφήσουν την υποβολή της εργασίας για την τελευταία στιγμή, προκειμένου να αποφευχθούν πιθανά τεχνικά προβλήματα. Οδηγίες για τις εν λόγω εργασίες είναι ήδη αναρτημένες στο eclass των αντίστοιχων μαθημάτων. Σημειώνεται ότι δεν θα δοθεί περαιτέρω παράταση για την υποβολή των εργασιών.

Ο διδάσκων
Νίκος Πουλάκης