ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Κ. ΠΟΥΛΑΚΗ (ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2023) - ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Οι επί πτυχίω φοιτητές που έχουν δηλώσει το μάθημα "Εθνογραφικός Κινηματογράφος και Ντοκιμαντέρ" θα πρέπει να υποβάλουν την πρόοδο και την εργασία τους μέσω eclass (όχι μέσω email) έως την καταληκτική ημερομηνία 11/6/2023 και ώρα 23:55. Δεν θα δοθεί παράταση στην υποβολή, ενώ οδηγίες για την πρόοδο και την εργασία είναι αναρτημένες στο eclass και έχουν αναλυθεί κατά τις διαλέξεις του μαθήματος. Οι γραπτές εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 12/6/2023, μαζί με τις γραπτές εξετάσεις του μαθήματος "Μουσική και Κινηματογράφος: Ανθρωπολογικές Προσεγγίσεις", σύμφωνα με το πρόγραμμα που είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Οι επί πτυχίω φοιτητές που έχουν δηλώσει το μάθημα "Οργάνωση και Διαχείριση Εθνομουσικολογικών Αρχείων" θα πρέπει να υποβάλουν την πρόοδο και την εργασία τους μέσω eclass (όχι μέσω email) έως την καταληκτική ημερομηνία 11/6/2023 και ώρα 23:55. Δεν θα δοθεί παράταση στην υποβολή, ενώ οδηγίες για την πρόοδο και την εργασία είναι αναρτημένες στο eclass και έχουν αναλυθεί κατά τις διαλέξεις του μαθήματος. Οι γραπτές εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 12/6/2023, μαζί με τις γραπτές εξετάσεις του μαθήματος "Εφαρμοσμένη Εθνομουσικολογία", σύμφωνα με το πρόγραμμα που είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος.