Κατάθεση εργασιών για τα μαθήματα του κ. Κάβουρα

Ανακοινώνεται ότι η προθεσμία για την κατάθεση των εργασιών στα μαθήματα του Καθηγητή Παύλου Κάβουρα «Σεμινάριο Εθνογραφικής Έρευνας» και «Βιογραφίες Μουσικών» είναι στις 9 / 2 / 2018. Οι εργασίες κατατίθενται σε έντυπη μορφή στο ντουλαπάκι του Καθηγητή στη Γραμματεία του Τμήματος και αποστέλλονται σε ηλεκτρονική μορφή στο email pkavouras[at]music.uoa[dot]gr.

H ίδια καταληκτική προθεσμία ισχύει για τους επί πτυχίω φοιτητές που παραδίδουν εργασία για το μάθημα «Σεμινάριο Εθνογραφικής Συγγραφής». Ομοίως, οι εν λόγω φοιτητές καταθέτουν τις εργασίες τους σε έντυπη μορφή στο ντουλαπάκι του Καθηγητή στη Γραμματεία του Τμήματος και τις αποστέλλουν σε ηλεκτρονική μορφή στο email pkavouras[at]music.uoa[dot]gr.

Εκ της Γραμματείας