12.09.2018

ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Την Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 09:30 π.μ., στο Αμφιθέατρο 314 στη Φιλοσοφική Σχολή (3ος όροφος) θα πραγματοποιηθούν οι εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών του Τμήματος Μουσικών Σπουδών. Στις 12.00 θα ακολουθήσει ενημέρωση των πρωτοετών φοιτητών από τον υπεύθυνο Προγράμματος Σπουδών Καθηγητή κύριο Νικόλαο Μαλιάρα στην αίθουσα 921 (9ος όροφος Φιλοσοφική Σχολή).

Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.

Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία εγγραφής τους στο Τμήμα, οι πρωτοετείς φοιτητές καλούνται να προσκομίσουν τα κάτωθι:

1. Φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας (όχι επικυρωμένη)
  2. Την αίτηση ηλεκτρονικής εγγραφής (εκτυπωμένη και υπογεγραμμένη) που είχε υποβληθεί μέσω της εφαρμογής του Υπουργείου Παιδείας
  3. Την Ηλεκτρονική υποβολή εγγράφου ΕΛΣΤΑΤ (εκτυπωμένη)
  4. Μια (1) φωτογραφία (τύπου ταυτότητας)

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Καλούνται οι επιλαχόντες των κατατακτηρίων εξετάσεων 2017-2018 να προσέλθουν για την εγγραφή τους την ως άνω ημερομηνία