Ανακοίνωση για τα μαθήματα του κ. Πουλάκη

Σχετικά με τις εξετάσεις των μαθημάτων του κ. Πουλάκη, ανακοινώνονται τα εξής:

α) Το μάθημα του εαρινού εξαμήνου "Εφαρμοσμένη εθνομουσικολογία" θα εξεταστεί για τους επί πτυχίω φοιτητές παράλληλα με το μάθημα "Οργάνωση και διαχείριση εθνομουσιολογικών αρχείων" στις 25/1/2018, ώρα 14.00, αμφ. 427.

β) Το μάθημα του εαρινού εξαμήνου "Μουσική και κινηματογράφος: Ανθρωπολογικές προσεγγίσεις" θα εξεταστεί για τους επί πτυχίω φοιτητές παράλληλα με το μάθημα "Εθνογραφικός κινηματογράφος και ντοκιμαντέρ" στις 31/1/2018, ώρα 11.30, αμφ. 427.

γ) Οι εξετάσεις των μαθημάτων "Οργάνωση και διαχείριση εθνομουσιολογικών αρχείων" και "Εφαρμοσμένη εθνομουσικολογία" που είναι προγραμματισμένες για τις 25/1/2018 θα πραγματοποιηθούν κανονικά, ανεξαρτήτως της απεργίας των μελών ΔΕΠ.

δ) Επισημαίνεται ότι σε όλα τα ανωτέρω μαθήματα οι φοιτητές κατά την εξέτασή τους καταθέτουν υποχρεωτικά και την εργασία τους σε έντυπη μορφή.

Ο διδάσκων

Ν. Πουλάκης