Ανακοίνωση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Νοεμβρίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Καλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Μουσικών Σπουδών  που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους την  Εξεταστική Περίοδο Ιουνίου ακαδ. έτους  2016-2017

να προσέλθουν στην Γραμματεία του Τμήματος από 16-10-2017 έως και 20-10-2017 προκειμένου να κάνουν αίτηση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Νοεμβρίου.

Σημειώνεται ότι για όσους κωλύονται, να αποστείλουν τις ίδιες ημερομηνίες αίτηση ηλεκτρονικά (secr@music.uoa.gr) με σκαναρισμένη υπογραφή.

Ακολουθεί ανακοίνωση για την ημερομηνία Ορκωμοσίας

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η  Ο Ρ Κ Ω Μ Ο Σ Ι Α Σ

Ειδοποιούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Μουσικών Σπουδών

ότι  η ορκωμοσία για την ανακήρυξη  πτυχιούχων θα γίνει στις

8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ημέρα Τετάρτη

ώρα 14.30 ακριβώς

στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών,

Πανεπιστημίου 30.

Οι υποψήφιοι πρέπει να παρευρίσκονται οπωσδήποτε μια ώρα νωρίτερα στην Αίθουσα Τελετών και να έχουν μαζί τους αστυν. ταυτότητα ή διαβατήριο.

• Οι υποψήφιοι είναι απαραίτητο να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος στις 7 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Τρίτη και ώρα 10.00-12.00 για να παραλάβουν την  καθομολόγηση.

Η παραλαβή των αντιγράφων των πτυχίων θα γίνει αμέσως μετά την τελετή της ορκωμοσίας.

Αθήνα 9 Οκτωβρίου 2017

Από τη Γραμματεία