Ανακοίνωση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Ιουνίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Καλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Μουσικών Σπουδών  που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους την  Εξεταστική Περίοδο Ιανουαρίου ακαδ. έτους  2016-2017
να προσέλθουν στην Γραμματεία του Τμήματος από 29-5-2017 έως και 02-11-2017 προκειμένου να κάνουν αίτηση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Ιουνίου.
Σημειώνεται ότι για όσους κωλύονται, να αποστείλουν τις ίδιες ημερομηνίες αίτηση ηλεκτρονικά (secr@music.uoa.gr) με σκαναρισμένη υπογραφή.

Ακολουθεί ανακοίνωση για την ημερομηνία Ορκωμοσίας

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η  Ο Ρ Κ Ω Μ Ο Σ Ι Α Σ

Ειδοποιούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Μουσικών Σπουδών
ότι  η ορκωμοσία για την ανακήρυξη  πτυχιούχων θα γίνει στις
13 Ιουνίου 2017 ημέρα Τρίτη
ώρα 9.30 ακριβώς
στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών,
Πανεπιστημίου 30.
Οι υποψήφιοι πρέπει να παρευρίσκονται οπωσδήποτε μια ώρα νωρίτερα στην Αίθουσα Τελετών και να έχουν μαζί τους αστυν. ταυτότητα ή διαβατήριο.
⦁    Οι υποψήφιοι είναι απαραίτητο να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος στις 12 Ιουνίου 2017, ημέρα Δευτέρα και ώρα 09.00-10.00 για να παραλάβουν την  καθομολόγηση.

Η παραλαβή των αντιγράφων των πτυχίων θα γίνει αμέσως μετά την τελετή της ορκωμοσίας.

Αθήνα 23 Μαΐου 2017
Από τη Γραμματεία