Ανακοίνωση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Δεκεμβρίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Καλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Μουσικών Σπουδών  που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους την

Εξεταστική Περίοδο Σεπτεμβρίου ακαδ. έτους  2016-2017 να προσέλθουν στην Γραμματεία του Τμήματος

από 04-12-2017 έως και 08-12-2017

προκειμένου να κάνουν αίτηση για συμμετοχή στην ορκωμοσία Δεκεμβρίου και να επιστρέψουν την φοιτητική τους ταυτότητα.

Σημειώνεται ότι για όσους κωλύονται, να αποστείλουν τις ίδιες ημερομηνίες αίτηση ηλεκτρονικά (secr@music.uoa.gr) με σκαναρισμένη υπογραφή.

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η  Ο Ρ Κ Ω Μ Ο Σ Ι Α Σ

Ειδοποιούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Μουσικών Σπουδών

ότι  η ορκωμοσία για την ανακήρυξη  πτυχιούχων θα γίνει στις

18 Δεκεμβρίου 2017 ημέρα Δευτέρα

ώρα 11.00 ακριβώς

στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30.

Οι υποψήφιοι πρέπει να παρευρίσκονται οπωσδήποτε μια ώρα νωρίτερα στην Αίθουσα Τελετών και να έχουν μαζί τους αστυν. ταυτότητα ή διαβατήριο.

• Οι υποψήφιοι είναι απαραίτητο να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος στις 15 Δεκεμβρίου 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10.00-12.00 για να παραλάβουν την  καθομολόγηση.

Η παραλαβή των αντιγράφων των πτυχίων θα γίνει αμέσως μετά την τελετή της ορκωμοσίας.

Αθήνα 1 Δεκεμβρίου 2017

Από τη Γραμματεία